قوانین وب سایت

آگاهی از ضوابط کلید درک روابط است

هر اجتماع نیازمند وجود قوانین و مقررات مدون و مشخصی می باشد که براساس آن حدود و ثغور مسئولیت ها و اختیارات اشخاص حاضر در آن جامعه معین می گردد. این قوانین باعث می شود تا در هنگام بروز هرگونه اختلاف با رجوع به آنها حوزه تخلفات احتمالی و مسئولیت افراد مشخص گردد. جوامع مجازی اعم از اینترنت، شبکه های اجتماعی و ... نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند. قواعد و قوانین زیر نیز مربوط به شرایط بهره برداری از سایت امتون می باشد.

  • قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید. بنابراین لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.
  • سایت امتون؛ سامانه مدیریت، بهینه سازی و هوشمندسازی ساختمان تحت لیسانس شرکت شهر دیجیتال آینده (با مسئولیت محدود)، و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید و تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.
  • بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر آن (سایت امتون) به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت و هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد.
  • تمامی تماسهای الکترونیکی با سایت amton.net بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت.
  • هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت amton.net بدون اخذ مجوز کتبی از شرکت شهر دیجیتال آینده (با مسئولیت محدود) غیر مجاز و طبق ماده 12 از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی اقدام قانونی شرکت را در پی خواهد داشت.
  • این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.
  • باتشکر، مدیریت اَمتون